• Voľné miesta na našej škole

    • V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: Kontakt

    • Školský digitálny koordinátor

      • Úväzok:
        50% úväzok
        Dátum nástupu:
        1.9.2023
      • Požiadavky:
        Pracovné podmienky
        • pracovný pomer na dobu určitú – od 1.9.2023 najdlhšie do 31.08.2024 so skúšobnou dobou 3 mesiace, s perspektívou zmeny pracovného pomeru na dobu neurčitú - od 01.09.2024

        • polovičný pracovný úväzok,

        Požadovaná kvalifikácia
        Požadovaná kvalifikácia v zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v zmysle vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov.
         vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a päť rokov pedagogickej praxe v kategórii učiteľ alebo odborný pedagogický pracovník

        Pracovná náplň:

        a) poradenstvo a odborná pomoc v oblasti zavádzania nových digitálnych metód do vzdelávania,
        b) poskytovanie spätnej väzby pedagogickým zamestnancom školy v uplatňovaní a využívaní digitálnych metód a foriem výchovy a vzdelávania a digitálnych prostriedkov využívaných vo výchove a vzdelávaní,
        c) vzdelávanie v oblasti využívania digitálneho obsahu alebo foriem práce s digitálnym obsahom,
        d) zabezpečovanie digitálneho materiálu k vzdelávacím štandardom vyučovacích predmetov alebo vzdelávacích oblastí,
        e) pravidelná informovanosť o možnostiach využívania digitálnych technológií vo výchove a vzdelávaní a možnostiach zabezpečenia kybernetickej bezpečnosti,
        f) poradenstvo v rámci digitálnych technológií,
        g) administrácia online testovaní,
        h) zabezpečenie dostupnosti externých vzdelávacích zdrojov.

        Forma odmeňovania
        V zmysle zákona NR SR č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

        Požadované doklady:
        • žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym kontaktom a emailovým kontaktom,
        • profesijný životopis,
        • doklady o vzdelaní, príp. praxi,
        • potvrdenie o telesnej spôsobilosti a o duševnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu činnosti - platí len pre prijatých uchádzačov,
        • súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
        • pre účely preukázania bezúhonnosti uchádzača o zamestnanie je požadovaný postup  podľa § 15 Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

        Termín podania žiadosti
        Žiadosť s potrebnými dokladmi posielajte alebo osobne doručte na adresu školy v termíne do 11.augusta 2023.

        Riaditeľ školy si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania tých uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované predpoklady.

        O termíne a mieste pracovného pohovoru budú uchádzači informovaní telefonický najneskôr 5 dní pred začatím pracovného pohovoru.

        Adresa školy
        Gymnázium arm. gen. L. Svobodu, Komenského 4, Humenné
        Komenského 4
        066 01 Humenné

        Kontakt
        Bližšie informácie získate na uvedených kontaktoch:
        • tel.: +421 911 931 163, +421 57/775 38 26
        • e-mail: ekonom@gymagls-he.psk.sk
    • Kontakty

      • Gymnázium arm. gen. L. Svobodu, Komenského 4, Humenné
      • gymhum@gmail.com, sekretariat@gymagls-he.vucpo.sk
      • +421577753826; +421577755474; +421577888521; +421911150900
      • Komenského 4 066 01 Humenné Slovakia
      • 00160954
      • 2021216604
      • +421577888521
      • Prešovský samosprávny kraj, Námestie mieru č. 2, 080 01 Prešov
      • RNDr. Marián Hamrák +421 910 311 688 marianhamrak@gmail.com
      • Mgr. Miloslav Melník +421 910 247 627 miloslavmelnik@gaglshe.sk
      • Ing. Miriam Januchová +421 911 931 163 ekonom@gymagls-he.vucpo.sk
      • Mgr. Anton Žido 057/7753826
      • Ing. Jana Michančová
    • Prihlásenie